Zdjęcia ślubne to niezwykły rodzaj fotografii. To uczucia, niezwykłe chwile, momenty uciekające tak szybko, wielkie emocje - zatrzymane w ułamku sekundy  w kadrze . Ukazują jeden z najszczęśliwszych i najważniejszych dni w życiu Pary Młodej i Jej Bliskich. Robimy na co dzień to, co jest naszą pasją i największą przyjemnością: towarzyszymy Wam w bardzo szczególnym momencie Waszego życia - chwytamy te  emocje, uczucia i utrwalamy je na wieczność.

Fotografowie ślubni  

Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, jest to nasz sekret wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Przestrzegamy go na każdym etapie uwieczniania tych wspaniałych chwil. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i Wasze propozycje. Chętnie podążamy za nimi, wspierając je naszym doświadczeniem. W naszej pracy, która jest też naszą największą życiową pasją, wzorujemy się na najlepszych w świecie fotografach, przeglądamy ich prace, wykorzystujemy ich doświadczenie. Świat oglądamy jednak naszymi oczami, wyrażamy swoją  indywidualną ekspresję, co sprawia ,że nasze zdjęcia są niepowtarzalane,trwają niezmienione pomimo przemijania lat, piękniejąc w czasie.  Wasze pomysły, nasz profesjonalizm i odrobina humoru sprawią, że wypchany po brzegi album ślubny przypomni przykurzone lekko wspomnienia oraz wielkie emocje tego niezwykłego dnia. Oferujemy możliwośc udziału w sesji drugiego fotografa, co daje dwa  różne, niezależne od siebie spojrzenia na Parę Młodą.

 

Dlaczego warto wybrać nas z pośród dziesiątek firm zajmujących się fotografią? 

Ponieważ pracujemy wysokiej jakości profesjonalnym sprzętem firmy Canon, dzięki czemu otrzymacie Państwo zdjęcia w najwyższej jakości, dużej rozdzielczości, oraz co chyba najważniejsze bardzo szybko. Nieprzekraczalny termin realizacji zlecenia to około 2-3 tygodnie!!! Na życzenie Państwa wystawiamy faktury VAT.

Kliknij:   Cennik fotoksiążek

Kliknij:   Cennik fotografii ślubnej

 

 

Przygotowania do ślubu.

GALERIA

Fotografia Opole

(wyświetl galerię)

        Aby wyświetlić galerię przygotowania, kliknij w miniaturę.                        .

 Ceremonia.

GALERIA

Ceremonia ślubna opole

(wyświetl galerię)

            Aby wyświetlić galerię ceremonia, kliknij w miniaturę.     

Sesja plenerowa i studyjna.

GALERIA

zdjęcia ślubne plenerowe

(wyświetl galerię)

          Aby wyświetlić galerię sesja plenerowa i studyjna, kliknij w miniaturę.

Zabawa.

GALERIA

ślubne opole

(wyświetl galerię)

          Aby wyświetlić galerię zabawa, kliknij w miniaturę.